Більшість учасників ПАРЄ підтримує Україну - Ар'єв

24 січня 2019

Більшість учасників Парламентської асамблеї Ради Європи підтримали Україну

Про це повідомив народний депутат, голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв.

"Резолюція абсолютно адекватна вона відображує реальність, засуджує російську агресію і вимагає, щоб до українців, які зараз перебувають в російському полоні, застосовувались принципи Женевської конвенції", - повідомив він.

За його словами, Женевські конвенції, на які посилається резолюція, відповідним чином регулюють і фактично закликає російську сторону користуватись правилами поводження з військовополоненими.

"Власне Шершель - це радикальна партія Сербії. І представник Словаччини - це той, який відповідно завжди займав проросійську позицію, і тому для мене це було не дивно. Але, як ви бачите, абсолютно переважна більшість всіх виступаючих підтримали Україну в цьому і голосування показало, що у нас більшість в асамблеї з тих, хто був присутній. Вони підтримали нас. Тому жодним чином не можна говорити, що ці двоє якимось чином щось зіпсували", - додав Ар'єв.

Джерело Прямий
Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років
Політика Відео 20 травня 2019

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років

Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо прогресу, якого Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу