Епіфаній заявив про можливість об'єднання ПЦУ з греко-католиками

13 травня 2019
Епіфаній заявив про можливість об'єднання ПЦУ з греко-католиками

 

Епіфаній заявив, що обговорював це під час зустрічі з очільником УГКЦ

Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Епіфаній заявив, що не виключає можливості об’єднання ПЦУ з Українською Греко-Католицькою церквою (УГКЦ). Про це повідомляється з посиланням на ефір "Еспресо".

Епіфаній заявив, що зараз багато хто говорить про об’єднання цих церков в майбутньому, однак для цього необхідно прийти до діалогу. 

"Зараз ми тісно співпрацюємо. Ми спільно втілюємо певні проекти, беремо участь у спільних заходах", - повідомив митрополит.

Він розповів, що питання можливого об’єднання підіймалось ним під час зустрічі з очільником УГКЦ.

"На зустрічі з блаженнійшим Святославом ми говорили про подальше поглиблення нашої співпраці. У  цій співпраці ми прийдемо до діалогу, а вже діалог визначить, чи зможемо ми об’єднатися. Теоретично це в майбутньому можливо. Але це залежить від того, як ми будемо співпрацювати, підтримувати ці дружні стосунки, прагнути цієї єдності", - заявив Епіфаній.

Також він додав, що у майбутньому усі православні повинні об’єднатись у єдиній церкві.

Повідомлялось, що у ПЦУ спрогнозували строки свого визнання іншими помісними церквами. У Православній церкві України (ПЦУ) прогнозують, що її статус визнають інші помісні церкви в найближчі кілька місяців.

 

Джерело УП
Почему Варфоломей и Зеленский не подписали заявление: названа причина
Читайте також Відео 09 серпня 2019

Почему Варфоломей и Зеленский не подписали заявление: названа причина

Во время первого официального визита в Турцию президент Украины Владимир Зеленский встретился со Вселенским патриархом Варфоломеем