Фінансування оборони України зросло у 20 разів – секретар РНБО

15 лютого 2019

Під час круглого столу виступили представники апарату РНБО, комітету ВР з питань нацбезпеки, Генштабу, Міноборони та АП

Фінансування оборони України зросло у 20 разів. Дані оприлюднив секретар РНБО Олександр Турчинов під час круглого столу про державне військове замовлення, передає "5 канал".

За його словами, рівень фінансування сектора безпеки й оборони істотно збільшився, а створення нового озброєння та військової техніки здійснюється за стандартами НАТО. Під час круглого столу виступили представники апарату РНБО, комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, Генерального штабу, Міноборони та Адміністрації Президента.

Зокрема обговорили можливість реструктуризації державних підприємств і побудову сучасної системи управління оборонно-промисловим комплексом. При цьому секретар РНБО визнав, що ресурс, яким нині володіє Україна, поки недостатній для забезпечення повноцінної оборони та безпеки країни. 

"Один з важливіших пріоритетів для нашої держави, безумовно, це збільшення валового внутрішнього продукту, зміцнення національної економіки, без чого реально не може розвиватися оборонний комплекс. Істотні зміни нам вдасться зробити, коли в нас буде реальна підтримка нашого парламенту, тому що сьогодні багато питань гальмується відсутністю необхідного законодавчого забезпечення", – заявив Турчинов.

Як повідомлялося раніше, державним замовленням на 2019 рік передбачено, що армія отримає до 20 зразків нового озброєння.

Джерело 5.ua
Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років
Політика Відео 20 травня 2019

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років

Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо прогресу, якого Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу