Юнкер: ЄС не буде проти відкласти Brexit

19 лютого 2019
Юнкер: ЄС не буде проти відкласти Brexit

Європейський Союз дав зрозуміти, що дозволить Великій Британії відкласти вихід з блоку, якщо вона про це попросить

Такий висновок можна зробити з і слів президента Єврокомісії Жан-Клод Юнкера, повідомляє DPA.

"Будь-яке рішення просити більше часу лежить на Великій Британії. Якщо такий запит буде зроблений, ніхто в Європі не буде проти цього. Якщо ви спитаєте, як надовго можна відкласти вихід я не маю на тимчасових рамок", - сказав Юнкер.

"Коли справа доходить до Brexit, це - як бути перед судами або у відкритому морі; ми знаходимося в руках Бога", - додав президент Єврокомісії. 

Юнкер цього тижня має зустрітися з британською прем’єркою Терезою Мей, яка вже заявляла, що не збирається відкладати Brexit і має намір вивести країну з ЄС 29 березня.

Раніше Мей заявляла в Брюсселі, що зможе отримати схвалення угоди у британських депутатів, якщо будуть гарантії неповернення до прикордонного контролю між Північною Ірландією та Республікою Ірландія.

Але поразка уряду в символічному голосуванні в парламенті Британії 14 лютого послабила її обіцянку і збільшила ризик "жорсткого" Brexit за 40 днів.

 

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років
Політика Відео 20 травня 2019

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років

Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо прогресу, якого Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу