Капіталізація Microsoft уперше перевищила трильйон доларів

26 квітня 2019
Капіталізація Microsoft уперше перевищила трильйон доларів

Капіталізація Microsoft Corp., найбільшого світового виробника програмного забезпечення, 25 квітня вперше в її історії перевищила трильйон доларів

На 17:05 за Києвом ціна паперів Microsoft піднялася на 4,1%, до 130,08 долара за акцію. Для того щоб ринкова вартість компанії була вища за трильйон доларів, акції мають бути дорожчі ніж 130,5 долара. На початку торгів котирування сягали 131,37 долара.

Раніше відмітку в трильйон доларів долала лише одна публічна компанія в США - Apple Inc. Amazon вдавалося перевищити цей рівень на декілька хвилин під час сесії минулого вересня, але не на закриття торгів.

Зростання котирувань Microsoft зумовлене сильною квартальною звітністю.

Як повідомлялося раніше, чистий прибуток за підсумками кварталу, що завершився 31 березня, збільшився на 19%, до 8,8 млрд доларів. Прибуток із розрахунку на акцію становив 1,14 долара проти 0,95 долара роком раніше. Квартальна виручка Microsoft підвищилася на 14%, до 30,6 млрд долара.

Експерти, опитані FactSet, у середньому прогнозували чистий прибуток Microsoft на рівні 1 долар на акцію за виручки на рівні 29,88 млрд доларів.

Нагадаємо, статки Білла Гейтса на минулому тижні перевищили позначку 100 млрд доларів.

Раніше аналітики показали динаміку вартості брендів 15 найбільших світових компаній за останні 19 років.

Джерело Интерфакс