Климпуш-Цинцадзе: ПАРЄ відкрила скриню Пандори заради грошового внеску РФ

25 червня 2019
Климпуш-Цинцадзе: ПАРЄ відкрила скриню Пандори заради грошового внеску РФ

Повернення Росії до ПАРЄ не привід для України зупиняти боротьбу, яка в нових реаліях ставатиме дедалі жорсткішою

Про це заявила у Facebook віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе."ПАРЄ відкрила скриню Пандори - заради грошового внеску Росії, під прикриттям боротьби за право простих росіян звертатися до ЄСПЛ, рішення якого ерефія і так не виконує, повернули право голосу делегації з Мордору... Однак, це не привід нам здаватися і не привід зупиняти боротьбу.

Правда мусить перемагати, хоч битва стає дедалі жорсткішою", - написала Климпуш-Цинцадзе.Вона подякувала членам української парламентської делегації в ПАРЄ та колегам з Великої Британії, Грузії, Польщі, країн Балтії за битву до останньої хвилини.

Віцепрем'єр-міністр акцентувала, що попереду ще складніша робота, тому важливо, щоб Україна лише зміцнювала себе і мала таке ж потужне, досвідчене, патріотичне представництво в усіх асамблеях і надалі.

Насамкінець Климпуш-Цинцадзе припустила, що під час візитів очільника держави до Німеччини та Франції не було чітко і безкомпромісно донесено позицію виконавчої влади України до наших партнерів, "або такої позиції вже не було?".Як повідомляв Укрінформ, Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, у якій запросила Росію для повернення до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу.

Джерело Укринформ
Почему Варфоломей и Зеленский не подписали заявление: названа причина
Читайте також Відео 09 серпня 2019

Почему Варфоломей и Зеленский не подписали заявление: названа причина

Во время первого официального визита в Турцию президент Украины Владимир Зеленский встретился со Вселенским патриархом Варфоломеем