Мей скликає "Кобру" через захоплення Іраном танкера

22 липня 2019
Мей скликає

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей скликає засідання надзвичайного урядового комітету Cobra через затримання в Ормузькій протоці британського танкера Stena Impero 

Про це повідомляє The Independent.

На засіданні Мей планує отримати оновлені дані про розвиток ситуації з затриманням танкера і обговорити підтримку безпеки судноплавства у регіоні.

Нагадаємо, увечері 19 липня Іран затримав у Ормузькій протоці нафтовий танкер Stena Impero під британським прапором і доставив його з екіпажем до порту Бандар-Аббас.

В Ірані розказали, що екіпаж британського танкера Stena Impero залишиться на борту до закінчення розслідування інциденту.

Уряд Британії планує ввести санкційні обмеження проти Ірану через затримання в Ормузькій протоці танкера Stena Impero.

Берлін закликав Іран негайно відпустити захоплений британський танкер.

Канада також вимагає, аби Іран негайно звільнив британський танкер.

В Ірані заявили про готовність до будь-якого сценарію після затримання британського нафтового танкеру Stena Impero в Ормузській протоці.

 Радіопереговори свідчать, що британський військовий корабель зв'язувався з іранським патрульним катером, щоб попередити про неприпустимість захоплення нафтового танкера Stena Impero, коли той проходив через Ормузьку протоку.

Джерело Depo.ua
Почему Варфоломей и Зеленский не подписали заявление: названа причина
Читайте також Відео 09 серпня 2019

Почему Варфоломей и Зеленский не подписали заявление: названа причина

Во время первого официального визита в Турцию президент Украины Владимир Зеленский встретился со Вселенским патриархом Варфоломеем