Парламентом було прийнято 12 законів на виконання угоди про асоціацію з ЄС – Парубій

15 лютого 2019
Парламентом було прийнято 12 законів на виконання угоди про асоціацію з ЄС – Парубій

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що за час дії Угоди про асоціацію з Європейським союзом парламент України прийняв 12 законів

Про це він повідомив під час круглого столу щодо імплементації Угоди про асоціацію з ЄС, трансляцію вів "Прямий".

"Ініціатива президента України про внесення змін до Конституції мала на меті продемонструвати незворотність шляху, бо змінити Конституцію складніше ніж закон. Ми здобули 300 голосів майже від всіх фракцій парламенту. Одним з наших пріоритетів будуть закони спрямовані на виконання Угоди про асоціацію. Нами було прийнято 12 законів за час дії угоди про асоціацію з ЄС. Кожен з цих законів – це фундаментальні рішення для конкретних галузей", - заявив спікер.

Наступного тижня президент України Петро Порошенко підпише закон про внесення змін до Конституції щодо закріплення курсу до Європейського Союзу і НАТО.

Крім того, Петро Порошенко заявив, що повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО остаточно гарантуватиме державну незалежність, національну безпеку України, а також стане запорукою свободи і добробуту громадян.

Нагадаємо, Верховна Рада України проголосувала за закріплення курсу країни щодо у ЄС та НАТО.

Раніше повідомлялося, ЦВК зареєструвала президента Петра Порошенка кандидатом у президенти на вибори 31 березня.

 

Джерело Прямий
Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років
Політика Відео 20 травня 2019

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років

Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо прогресу, якого Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу