Під час отримання хабаря затримано лікаря одного з медичних закладів Черкас

11 лютого 2019

8 лютого спільними зусиллями Черкаської місцевої прокуратури, Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Управління СБ України в Черкаській області під час отримання неправомірної вигоди за прийняття пологів та безперешкодне отримання виписки про народження дитини затримано лікаря одного із медичних закладів м. Черкаси

Про це повідомляють у прокуратурі Черкащини.

Особу затримано в порядку ст. 208 КПК України на гарячому безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч гривень, які вилучено в ході огляду місця події.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин кримінального правопорушення, вирішуються питання про повідомлення затриманій особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

У СБУ повідомляють, що затримана лікар систематично вимагала неправомірну винагороду від пацієнток за видачу документа про народження дитини.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

n_5695_93797325