Польща скасувала візит делегації Ізраїлю на чолі з міністром

13 травня 2019
Польща скасувала візит делегації Ізраїлю на чолі з міністром

Візит ізраїльської делегації на чолі з міністром соціальної рівності Елі Коеном до Польщі скасований

Про це йдеться у заяві польського МЗС.

"Польська сторона вирішила скасувати візит ізраїльських офіційних осіб після того, як ізраїльська сторона в останню хвилину змінила склад делегації, а це передбачає, що переговори повинні були б сфокусуватися, головним чином, на питаннях, пов'язаних з реституцією власності", - йдеться в заяві міністерства. 

Польща вважає закритим питання з реституцією майна євреїв, конфіскованого під час Голокосту в період Другої світової війни. Візит ізраїльської делегації був запланований на 13 травня.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький в лютому скасував візит польської делегації на саміт Вишеградської групи у Єрусалимі через заяви виконувача обов’язків міністра закордонних справ Ізраїлю Ісраеля Каца.

В ефірі однієї з ізраїльських радіостанцій Кац заявив, що "антисемітизм був уродженим у поляків перед Голокостом, під час і після нього".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років
Політика Відео 20 травня 2019

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років

Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо прогресу, якого Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу