Помпео прокоментував погрози Путіна націлити на США ракети

25 лютого 2019
Помпео прокоментував погрози Путіна націлити на США ракети

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що попередження і чергові погрози від президента РФ Путіна щодо наслідків для Сполучених Штатів після розірвання ракетного договору є порожніми словами

Про це він сказав в інтерв'ю CNN.

"Так, Путін тоді вкотре оголосив про нібито готовність РФ у відповідь на розгортання американських ракетних систем в Європі скерувати російське озброєння на США.

Це, безперечно, є гучними словами з Москви. Ці слова націлені на те, щоб прикрити ключовий виклик. Адже він говорив про рішення США вийти з договору, що поширюється на ракетні системи середньої і меншої дальності", - підкреслив Помпео. 

Він нагадав, що ракетні домовленості порушувала саме РФ.

"Росія порушувала цей договір, тому для американців немає ніякого сенсу і далі пов'язувати себе обмеженнями, передбаченими цим договором", – заявив держсекретар.

  • Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що в США повинні добре подумати, перш, ніж розміщувати свої ракети в Європі, оскільки в РФ готові відповісти на загрози розгортанням нових видів озброєння.

Джерело УКРІНФОРМ
Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років
Політика Відео 20 травня 2019

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років

Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо прогресу, якого Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу