Помпео вилетів у Брюссель і скасує візит до Москви

13 травня 2019
Помпео вилетів у Брюссель і скасує візит до Москви

Держсекретар США Майк Помпео вилетів у Брюссель і скасує візит до Москви, але зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним і міністром закордонних справ Сергієм Лавровим в Сочі, як і планувалося, 14 травня

Про це повідомив представник держдепартаменту, пише Reuters.

Помпео попрямував до Брюсселя щоб провести переговори з європейськими чиновниками щодо Ірану та з інших питань, перш ніж відправитися в Росію, заявив чиновник, говорячи на умовах анонімності.

Нагадаємо: 12 травня повідомлялося, що Держсекретар США Майк Помпео вирушив до Росії на переговори з президентом РФ Володимиром Путіним. У Москву він повинен був прибути 13 травня.

Планувалося, що в Москві Помпео зустрінеться з представниками посольства США та американської бізнес-спільноти, стурбованої арештом в Росії двох американців, серед яких - відомий інвестор Майкл Калві.

14 травня Помпео має прибути в Сочі на переговори з Путіним і міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим.

Раніше в Держдепі повідомили, що крім питання про контроль над озброєнням в ході зустрічі будуть обговорюватися питання України, Сирії, криза у Венесуелі і тема Ірану.

 

Джерело УП
Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років
Політика Відео 20 травня 2019

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років

Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо прогресу, якого Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу