Порошенко: Мета Кремля - знищити українську державність

19 лютого 2019
Порошенко: Мета Кремля - знищити українську державність

РФ намагається знищити українську державність, що підтверджується, зокрема її агресивними діями в Азово-Чорноморському басейні та захопленням українських моряків

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Європейської ради Дональдом Туском у Києві, повідомляє прес-служба глави держави.

"Мета Кремля - знищити українську державність, створити так звану другу версію Радянського Союзу",  - підкреслив Порошенко.

"Ви дуже добре знаєте, що таке Радянський Союз, що таке Варшавський блок, що таке минуле, звідки ми разом з вами вийшли. Тільки наші ефективні дії, тільки наша солідарність не допустить повернення в ці сумні часи", - додав він, звертаючись до Туска. 

Президент України також подякував Туску за особисту позицію на підтримку України.

"Ви вже назавжди увійшли в історію як людина, яка дуже багато зробила для України. І український народ дуже вдячний вам. Я дуже щасливий, що в ці дуже важливі для України дні, ми разом з вами", - сказав Петро Порошенко.

Він також подякував за "єдність ЄС та солідарність з Україною" під час консенсусного прийняття рішення щодо "азовського пакету" санкцій.

Джерело УП
Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років
Політика Відео 20 травня 2019

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років

Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо прогресу, якого Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу