Порошенко розповів, яка подальша стратегія протидії агресії РФ

06 березня 2019
 Порошенко розповів, яка подальша стратегія протидії агресії РФ

Порошенко також заявив, що для протидії російській агресії потрібне й внутрішнє посилення України

Стратегія подальшої протидії України агресії Російської Федерації ґрунтуватиметься на жорсткій і активній обороні, нарощуванні оборонного потенціалу, впровадженні міжнародних моніторингових інструментів для контролю безпекової ситуації. Про таке написав Президент України Петро Порошенко у Facebook.

"Стратегія нашої подальшої протидії агресії РФ ґрунтуватиметься на: жорсткій, активній обороні, що позбавляє сенсу наступальні дії противника; подальшому нарощуванні оборонного потенціалу держави; активній дипломатії з акцентом на формування механізму впливу на агресора", – зазначив глава держави.

Також Порошенко розповів, що ця стратегія включатиме нарощування міжнародних санкцій, здатних переконати агресора в недоцільності загострення ситуації, налагодження та підтримання взаємодії з нашими партнерами на усіх міжнародних майданчиках і координацію стратегічних комунікацій.

Крім того, Президент відзначив важливість впровадження міжнародних моніторингових інструментів для контролю безпекової ситуації навколо України, особливо у регіонах Чорного та Азовського морів.

Порошенко також заявив, що для протидії російській агресії потрібне й внутрішнє посилення України, об'єднання сил усередині за рахунок проведення ефективної соціальної і економічної політики, а також подолання бідності.

Джерело 5.ua

Loading...