Реформа сільської медицини впевнено крокує регіонами

08 лютого 2019
Реформа сільської медицини впевнено крокує регіонами

Тільки за останній місяць у Пшеничному і Застугні Васильківського району відкрилося два сучасних, модульних і енергоефективних ФАПи, збудованих з нуля менш ніж за два місяці, пише Ігор Кононенко на своїй сторінці у Facebook

Цього тижня до них доєдналася і Мар’янівка. Ви й не уявляєте, як зраділи місцеві жителі, бо кажуть, що раніше фельдшер приймала пацієнтів в маленькій кімнатці місцевого Будинку культури без води і з туалетом на дворі. Тепер у Мар’янівці є всі необхідні умови і ліки для отримання якісної медичної допомоги.

В селі Барахти на Васильківщині теж справжнє свято. Нещодавно у Барахтівському навчально-виховному комплексі завершився грандіозний ремонт. Перепланування класів дозволило переселити садочок і перші класи у будівлю школи. Раніше вихованці дитячого садка і початкової школи навчалися у старому одноповерховому приміщенні, де ремонту не бачили більш ніж півстоліття. Тепер тут сучасні відремонтовані класи, під садочок віддали ціле крило, а на підході новий комп’ютерний клас.

02

Обухову теж є чим похвалитися. Минулого тижня в Дитячо-юнацькій спортивній школі відкрив свої двері сучасний басейн європейського рівня. Почали у 2014 році з даху і встановлення нових плит перекриття, бо востаннє ремонт у школі робився ще за радянських часів. Нового імпульсу надала реформа децентралізації, яка дозволила закумулювати більше коштів, адже об’єм робіт був колосальним. Результат, за словами тренерів і батьків, перевершив очікування.

03

Тепер басейн має не тільки надійний дах над головою, а й нову систему очистки води, що дозволяє практично не хлорувати і взагалі не зливати воду. А завдяки новій «розумній» системі вентиляції комфортну температуру повітря в басейні можна встановити на комп’ютері.

Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з сенатором США пані Джоні Ернст
Події Відео 19 лютого 2019

Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з сенатором США пані Джоні Ернст

У Києві відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з американською делегацією на чолі із сенатором США пані Джоні Ернст