"Росія готується": Данилюк заявив про нові загрози для України з боку РФ

02 липня 2019

 За словами секретаря РНБО, динаміка вказує на те, що Росія до чогось готується. 

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк заявляє, що Росія постійно посилює свою готовність до наступальних дій в Україні. Про це він сказав в інтерв'ю «LB».

"Зараз видно, що Росія не в розслабленому стані, вони постійно посилюють свою готовність до наступальних дій в Україні", - зазначив він. За словами Данилюка, "з динаміки видно, коли вони втрачають інтерес". "Поки що цього не відбувається. Динаміка вказує на те, що Росія до чогось готується. У них кілька сценаріїв, залежно від того, що у нас відбуватиметься. Це явно якісь наступальні дії. У Росії є три ключові локації, де базуються її війська: Північний Схід, Південний Схід і Крим. Росія набагато більшою мірою мілітаризована країна, ніж ми", - зазначив Данилюк.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк вважає, що наразі нема необхідності вводити візовий режим із Росією.

Джерело УНИАН
Почему Варфоломей и Зеленский не подписали заявление: названа причина
Читайте також Відео 09 серпня 2019

Почему Варфоломей и Зеленский не подписали заявление: названа причина

Во время первого официального визита в Турцию президент Украины Владимир Зеленский встретился со Вселенским патриархом Варфоломеем