Саудівська Аравія хоче купити секретний український танк нового покоління

15 лютого 2019
Саудівська Аравія хоче купити секретний український танк нового покоління

Новий танк може змінити правила гри на ринку озброєнь

 

Саудівська Аравія 10 років цікавиться перспективним українським танком нового покоління, проект якого було розроблено ще за радянських часів і називався він "об’єкт 477" або "Нота". Про це в ефірі 5 каналу розповів експерт компанії Science technology Сергій Березуцький.

За словами експерта, він брав участь у розробці цього проекту у 80-х роках і наразі проект ще знаходиться під грифом секретності.

При цьому, ще до 2014 року неодноразово надходила інформація про можливу участь ходового зразка новітнього танку у військовому параді.

"Бронезахист не має аналогів, механізм заряджання, гармата 152 мм, семиканальна система управління вогнем. Вона базувалася на радянській елементній базі тих часів. Екран був з пікселями завбільшки з кулак. З використанням сучасної електроніки можна було б зробити машину, яка, як кажуть американці, "game changer" (зміна правил гри, – ред.). Це справжній скарб нашого ОПК", – заявив Березуцький.

Експерт зазначив, що необхідно продовжити розробку та почати виробництво цих танків, оскільки попит на них буде надзвичайним.

Нагадаємо, Саудівська Аравія буде покупцем новітніх оперативно-тактичних ракетних комплексів "Грім".

 

Джерело ua1.com.ua