Саудівська Аравія вперше призначила жінку послом своєї країни

25 лютого 2019
Саудівська Аравія вперше призначила жінку послом своєї країни

Принцеса Ріма бінт Бандар буде послом Саудівської Аравії у Сполучених Штатах

Про це повідомляє "Голос Америки".

Проурядові інформагентства Саудівської Аравії заявляють, що таке рішення свідчить про бажання уряду модернізуватися і розширити роль жінок у суспільстві.

"Оглядачі у США припускають, що це призначення є спробою Ель-Ріяда відновити добрі відносини з Вашингтоном, зіпсовані вбивством журналіста Джамаля Хашоггі. Розвідка США назвала наслідного принца Мухаммеда бін Салмана відповідальним за це вбивство", - пише "Голос Америки". 

Нагадаємо:

  • Критик саудівського королівського двору Джамаль Хашоггі був убитий у консульстві королівства у Стамбулі 2 жовтня. Саудівська прокуратура стверджує, що журналіста убили після того, як не змогли добровільно переконати його повернутись у Саудівську Аравію.
  • Турецька сторона впевнена, що Хашоггі планували убити заздалегідь, з високою вірогідністю - за вказівкою оточення наслідного принца або й самого принца.
Джерело УП
Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років
Політика Відео 20 травня 2019

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років

Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо прогресу, якого Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу