Трамп зібрав понад $40 мільйонів на своє переобрання

15 квітня 2019
Трамп зібрав понад $40 мільйонів на своє переобрання

Президент США Дональд Трамп за перший квартал 2019 року зібрав понад 30 мільйонів доларів пожертвувань на проведення своєї передвиборної кампанії

Разом із залученими раніше коштами розмір бюджету виборчої кампанії Трампа зараз оцінюється у понад 40 мільйонів доларів, повідомляє CNN.

Середній внесок оцінюється приблизно в 34 долара. Збори штабу Трампа перевищили бюджети демократів: сенатора від Вермонта Берні Сандерса (18,2 мільйонів доларів) і сенатора від Каліфорнії Камали Харріс (12 мільйонів доларів).Сумарно вісім потенційних кандидатів в президенти від Демократичної партії США зібрали 65,8 мільйонів доларів.

Трамп став єдиним президентом, який почав збирати гроші на переобрання практично відразу після вступу на посаду, в січні 2017 року. Саме тоді він подав документи на переобрання, що дозволило йому збирати кошти в передвиборний фонд протягом усього часу своєї роботи.

Нагадаємо, у Білому домі підтвердили наміри Трампа відправляти іммігрантів до “міст притулків” у США.
Джерело Информатор
Катер P191 «Слов’янськ» завершив ходові випробування
Події Відео 19 липня 2019

Катер P191 «Слов’янськ» завершив ходові випробування

У Сполучених Штатах Америки завершив заводські, швартові та ходові випробування патрульний катер P191 «Слов’янськ» – один з двох катерів типу «Island» переданих Україні