У Південній Кореї заявили, що КНДР запустила ракети малої дальності

04 травня 2019
У Південній Кореї заявили, що КНДР запустила ракети малої дальності

Північна Корея у суботу запустила ракети малої дальності у напрямку Східного моря

Про це повідомили у Спільному комітеті начальників штабів Південної Кореї.

Зазначається, що ракети випустили з півострова Ходо (місто Вонсан на сході країни.

Це перший запуск ракет після саміту у Ханої між президентом США Трампом і лідером КНДР Кім Чен Ином. Саміт завершився завчасно і домовленостей щодо денуклеаризації КНДР досягти не вдалося.

У Спільному комітеті начальників штабі Південої Кореї заявили, що разом із американськими колегами “вивчають деталі запуску ракети”, передає Reuters.

“Північна Корея запусила щонайменше одну ракету малої дальності між Корейським півостровом і Японією. Це перше велике випробування такої зброї в країні з листопада 2017 року”, – пише Bloomberg з посиланням на Мінобоорни Південної Кореї.

Як повідомило агентство Yonhap, ракети пролетіли 70-100 км у напрямку Японського моря. Уряд Японії заявив, що ракети не були балістичними і не досягли виняткової економічної зони країни.

Адміністрація президента Південної Кореї Мун Чже Іна вже провела екстрену нараду після інформації про запуск ракет з боку КНДР.

Так, на засіданні були присутні начальник Управління національної безпеки при президенті Республіки Корея Чон Ий Йоном, директор Національної розвідувальної служби Со Хун і міністр національної оборони Чон Гьон Ду.

Зазначається, що учасники наради відстежують поточну ситуацію і обмінюються інформацією з американською стороною.