Українська легкоатлетка виграла етап "Діамантової ліги" з особистим рекордом

04 травня 2019
Українська легкоатлетка виграла етап

03 травня в Досі (Катар) відбувся перший етап легкоатлетичної «Діамантової ліги». Українка Ярослава Магучіх виграла змагання у стрибках у висоту

Ярослава Магучіх перемогла, взявши висоту з персональним рекордом 1,96 м. У срібної призерки Мірели Деміревої з Болгарії результат 1,91 м.

Інша українка Марина Бех-Романчук стала другою у стрибках в довжину. Її краща спроба – 6,74 м (це її найкращий результат в сезоні). Вона програла 2 см переможниці Катерині Ібарген з Колумбії.

Ще одна українка Анна Рижикова посіла третє місце в бігу на 400 метрів з бар’єрами. Вона показала свій кращий результат в сезоні 54,82 с. Рижикова поступилася переможниці американці Далілі Мухаммад 1,21 с.

Поза трійкою призерів опинилась лише Ольга Ляхова в бігу на 800 метрів. Українка фінішувала 11-ою, поступившись переможниці Кастер Семені (ПАР) 9 секунд. При цьому Ляхова також показала свій кращий час в сезоні – 2.03,38.

Другий етап «Діамантової ліги» відбудеться 18 травня в Шанхаї.

Джерело Укринформ
Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років
Політика Відео 20 травня 2019

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років

Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо прогресу, якого Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу