Українські "штормові берети" відпрацювали оборону Азовського узбережжя

19 квітня 2019
Українські

На Одещині пройшли тактичні навчання морської піхоти України, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ

За легендою навчань, "штормові берети" за підтримки артилерії й авіації Збройних Сил знищили десант умовного противника, який намагався висадитися на узбережжі Азовського моря.

"У ході навчань особовий склад відпрацьовував навички стабілізаційних дій, зокрема, пошук, виявлення, локалізацію, блокування та знищення підрозділів умовних незаконних збройних формувань у визначеному районі", - йдеться у повідомленні.

Також відпрацьовувались елементи висадки тактичного десанту та нанесення авіаударів по морських цілях за підтримки авіації, знищення умовного противника силами артилерії та проведення деблокуючих дій вздовж морського узбережжя.

Зазначається, що навчання проходили в умовах, що максимально наближені до бойових, а це вимагало від особового складу злагодження та високої підготовки.

"Попри всі труднощі, морські піхотинці в чергове підтвердили — вони готові до захисту територіальної цілісності нашої держави", - підкреслили у Генштабі.

Нагадаємо,у грудні військові Миколаївського окремого батальйону морської піхоти завершили підготовку та злагодження, під керівництвом інструкторів США.

Нагадаємо, командир новоствореної 35 бригади морської піхоти полковник Микола Палас розповів про перспективи й умови служби підрозділу.

Нагадаємо, у суботу, 17 листопада,  60 військовослужбовців бригади та 20 курсантів першого курсу факультету морської піхоти Одеської військової академії склали урочисту Клятву морського піхотинця. Разом з підлеглими смугу перешкод приходив і новий командир бригади полковник Микола Палас, який перейшов до лав морської піхоти з Десантно-штурмових військ.

Нагадаємо, 23 травня президент України Петро Порошенко проголосив зміну кольору беретів Морської піхоти України.

 
Джерело Прямий