Вихід Британії з Євросоюзу можуть відкласти на два роки - ЗМІ

25 лютого 2019
Вихід Британії з Євросоюзу можуть відкласти на два роки - ЗМІ

У ЄС розглядають можливість відтермінувати вихід Великої Британії з Європейського Союзу на два роки

Про це повідомляє The Guardian.“Brexit може бути відкладений до 2021 року згідно з планами, що розглядаються найвищими посадовими особами ЄС, на тлі зростаючого роздратування щодо підходу до переговорів Терези Мей”, - йдеться у повідомленні.
 
Поінформовано, що додатковий період членства дозволить Великій Британії та ЄС розробити свої плани майбутніх відносин з метою вирішення ключової проблеми — долі ірландського кордону.ЄС може проголосувати за відкладення Brexit, якщо Лондон зробить відповідне звернення та висловить готовність внести зміни в плани щодо виходу з Євросоюзу.
 
Як зазначається, у ЄС існує стурбованість тим, що немає внутрішнього консенсусу щодо угоди про Brexit у Сполученому Королівстві, а також відносно позиції Великої Британії щодо того, які торговельні відносини вона хоче мати з ЄС, коли завершиться перехідний період.Як повідомлялося, Європейське Співтовариство очікує, що голова уряду Великої Британії буде змушена відтермінувати Brexit на три місяці. Запланованим виходом країни з ЄС є 29 березня 2019 року.
Джерело УКРІНФОРМ
Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років
Політика Відео 20 травня 2019

Посол США попрощалася з Україною і розповіла про здобутки останніх років

Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо прогресу, якого Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу