Зеленський і Ердоган обговорили загрози мілітаризації Криму і ситуацію в Чорноморському регіоні

08 серпня 2019
Зеленський і Ердоган обговорили загрози мілітаризації Криму і ситуацію в Чорноморському регіоні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що обговорив з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом загрози мілітаризації окупованого Криму, що триває

Про це Зеленський повідомив під час спільної прес-конференції з Ердоганом в Анкарі.

Захід транслювався на сторінці Офісу президента України у Facebook. «Ми з паном президентом Ердоганом говорили про загрози триваючої мілітаризації окупованого Криму, порушення прав людини на півострові та переслідування кримськотатарського народу», - заявив він.

Окрім цього, Зеленський висловив переконання, що спільно з міжнародною спільнотою вдасться змінити на свій бік ситуацію в Чорноморському регіоні та окупованому Росією Криму. «Крим – це Україна. Ми разом обов’язково знайдемо шлях, який змусить Росію поважати міжнародне право, повернути мир та стабільність в регіон, захистить права та свободи кримських татар та звільнить політичних в’язнів», - заявив він.

«Впевнений, що спільними зусиллями України та Туреччини ми змінимо ситуацію у Чорноморському регіоні та Криму на свій бік», - наголосив президент України.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявляє, що виступає за якомога швидке завершення конфлікту на Донбасі з дотриманням територіальної цілісності України і норм міжнародного права. 7-8 серпня президент України перебуває з робочим візитом в Туреччині.

Джерело unian.ua