Зеркаль: є всі підстави вважати, що Трибунал ухвалить рішення на користь України

13 травня 2019

 

Українська сторона задоволена тим, як пройшли сьогоднішні слухання Міжнародного трибуналу з морського права, і впевнена, що суд ухвалить рішення на користь України

Про це сказала журналістам заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль після виступу на слуханнях Міжнародного трибуналу з морського права у справі українських моряків у Гамбурзі, передає кореспондент УНН.

"У них (Міжнародного трибуналу – ред.) не було додаткових питань до наданих Україною аргументів і матеріалів. Я думаю, що цього достатньо для того, щоб зрозуміти, що ми відповіли на всі питання, які були у суддів протягом цього слухання", - зазначила Зеркаль.

На питання про те, що буде робити Україна, якщо трибунал ухвалить рішення не на її користь, Зеркаль зазначила, що "гадати ми не будемо".

"Ми вважаємо, що у нас є всі підстави вважати, що суд прийме рішення на нашу користь", - підкреслила вона.

Як повідомляв УНН, сьогодні в німецькому місті Гамбург проходили слухання Міжнародного трибуналу з морського права у справі українських моряків.

Під час виступу заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль звернулася до міжнародного трибуналу з проханням застосувати тимчасові заходи, які вимагають, щоб Росія негайно звільнила військово-морські кораблі України та членів їх екіпажів і повернула їх в Україну.

Попередня дата винесення рішення Міжнародного трибуналу з морського права у справі щодо українських моряків - 25 травня.

Джерело  УНН
Почему Варфоломей и Зеленский не подписали заявление: названа причина
Читайте також Відео 09 серпня 2019

Почему Варфоломей и Зеленский не подписали заявление: названа причина

Во время первого официального визита в Турцию президент Украины Владимир Зеленский встретился со Вселенским патриархом Варфоломеем