Агресія рф проти України є нападом на всю Європу - президент Австрії

23 листопада 2022
 Агресія рф проти України є нападом на всю Європу - президент Австрії

Агресія російської федерації проти України є також нападом на всю Європу

Про це заявив федеральний президент Австрії Александер Ван дер Беллен під час відеозвернення на конгресі Пан’європейського союзу, що проходив з нагоди 100-річчя організації.

"російська агресія проти України – це водночас і напад на Європу, на демократію, свободу, незалежність та модель спільного проживання", - зазначив Ван дер Беллен.

Він наголосив на тому, що потрібно демонструвати "солідарність, єдність та рішучість" у реагуванні на російську агресію.

"Ця кривава війна чітко демонструє, наскільки важливою залишається пан’європейська ідея і через 100 років після її виникнення", - додав президент.

Як повідомлялося, 17-20 листопада у Відні проходив ювілейний конгрес з нагоди 100-річчя заснування Пан’європейського союзу – громадсько-політичного руху, який спрямований на об'єднання всіх європейців у сильній Європі, спроможній ефективно просувати свої інтереси та ідеали у світі. Тема загарбницької війни рф проти України була однією з головних на заході.

Джерело Укрінформ
Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України