АО CREDENCE: репутація, довіра, повага, конфіденційність – базові критерії для юристів компанії

14 вересня 2022
 АО CREDENCE: репутація, довіра, повага, конфіденційність – базові критерії для юристів компанії

Керуючий партнер,адвокат Василь Фаринник

Чому Адвокатське об’єднання (АО) CREDENCE вважається одним серед найкращих в Україні? Тому що, на думку експертів українського юридичного ринку, об’єктивні показники роботи CREDENCE органічно доповнюються високою репутацією серед професійної спільноти колег-конкурентів

АО CREDENCE увійшло у топ професійного рейтингу «Лідери ринку – 2021», із року в рік демонструючи покращення своїх позицій у ключових практиках. У трьох окремих розділах рейтингу – «Кримінальне право та процес», «Private clients», «White-Collar Crime» - CREDENCE є у топ десятці лідерів.

«Юридична газета» у дослідженні «Вибір клієнта: 100 найкращих юристів України 2021» внесла трьох партнерів CREDENCE у рейтинг «Юристи – лідери практик».

22222

CREDENCE – компанія з репутаційною історією, визначальними характеристиками якої завжди були професійність кадрів, якість послуг та довіра з боку клієнтів. У 1991 році відбулося її становлення, коли досвідчений та знаний юрист Василь Фаринник започаткував першу приватну «аудиторську» практику. Згодом пройшло декілька етапів розвитку компанії, яка виросла у багатопрофільну юридичну корпорацію з філіалами у кількох містах України, з потужними сталими зв’язками та угодами про співпрацю з найвідомішими юридичними фірмами Республіки Кіпр, Австрійської республіки та ще кількох країн.

Україна протягом років незалежності і становлення так чи інакше перебувала у стані перманентної турбулентності. Звісно й український юридичний бізнес мав бути спроможним адаптуватися до кризових умов, враховувати конкуренцію суб’єктів ринку, бути адекватним сучасним запитам і тенденціям. Компанії CREDENCE у різні періоди свого розвитку вдавалося гідно відповідати на виклики часу, тому й до сьогодні вона є однією з провідних національних юридичних фірм.

Надання юридичної послуги комплексного характеру - одна з сучасних тенденцій для гравців юридичного ринку. Юридичний консалтинг, сплав юриспруденції, аудиту, знань економіки та фінансів – це тренди сьогодення. Адвокатське об’єднання CREDENCE має розширене коло своїх практик для максимального задоволення потреб клієнтів. Кримінальне право, антикорупційне законодавство, захист бізнесу, податки та бухгалтерський облік, комплаєнс, , позасудове врегулювання спорів, корпоративні спори, трудові відносини, захист власності, міжнародна правова допомога – спектр галузей, в яких досвідчені юристи CREDENCE можуть професійно представляти інтереси клієнтів.

Основною експертизою CREDENCE залишається захист бізнесу, кримінальне право, у тому числі в рамках міжнародного співробітництва, та представлення клієнтів у міжнародних процесах про накладання фінансових санкцій. Експертиза CREDENCE гарантує ефективне відстоювання інтересів клієнтів у ключових практиках, на всіх стадіях процесу та у всіх інстанціях. Якісний портфель успішних кейсів – підтвердження професійного підходу юристів CREDENCE до справи.

Багато викликів для юридичного ринку постане у найближчі часи, пов’язаних з війною, післявоєнним періодом. Розробка максимально ефективної стратегії роботи з клієнтом, за якої будуть враховані усі аспекти послуг, знань, досвіду, виходячи з кризової ситуації для держави, буде актуальним завданням для юридичних компаній.

Є впевненість, що і в таких умовах компанія CREDENCE буде на висоті, бо має за ціль концентрувати зусилля адвокатів на підвищенні якості юридичних послуг, досягненні оптимальних рішень у межах існуючих кейсів, а також на забезпеченні постійного зв’язку з клієнтом та уваги до його запитів, що передбачає залучення адвоката.

АО CREDENCE буде й надалі залишатись серед топів національного юридичного ринку, бо його базове правило – чесність перед клієнтом. Якщо «порішать» або витратити дорогоцінний час та гроші вхолосту, то це не до CREDENCE, тому що тут гарантують тільки професійний підхід та чесну відповідь щодо майбутніх перспектив вирішення проблем клієнта.

«Це найкращі спеціалісти, їх об’єднує відповідальність перед клієнтом, який, на нашу думку, має право отримати чесні відповіді на свої питання, навіть якщо ці відповіді будуть йому не до вподоби», - так висловлюється про колектив АО CREDENCE та філософію підходів керуючий партнер, Василь Фаринник.

Тож, репутація, довіра, повага, конфіденційність, результат для юристів CREDENCE – не просто слова, а базові й принципові критерії, яких вони дотримуються у своїй діяльності. Саме тому, клієнти обирають CREDENCE.

333 Ярослава Ничипоренко

Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні