Байки про «збереження обличчя путіна» вже не цікавлять світ

20 жовтня 2022
 Байки про «збереження обличчя путіна» вже не цікавлять світ

Навіть в ідеальному світі приборкати політичного шизофреніка з ядерною палицею, а саме таким персонажем є нинішній путін, було б непростим завданням. А у вимученому світі 2022-го воно взагалі багатьох лякає

До того ж є багато інших викликів, які потребують уваги та енергії лідерів країн глобального світу, і при цьому не варто забувати про невелику охоту їхніх виборців якось ризикувати, йти на жертви чи відволікатися на проблеми, які на перший погляд видаються чужими. Але то тільки на перший, зовсім поверхневий погляд.

Так, російська дипломатично-військова гіпертрофія вже не так лякає світ, особливо на тлі її реального потенціалу, який став очевидним під час війни, розв’язаної путіним в Україні. Але ж специфіка режиму путіна, полягає у тому, що росія з іі керманичем в період скрути й занепаду, куди вони прямують, діятимуть більш відчайдушно, а отже, стануть небезпечнішими у сенсі вже іншого потенціалу - ядерного.

Вже багатьом зрозуміло, що війна в Україні, яку затіяв путін, абсолютно провальна. Тому кремль, остаточно усвідомивши свій крах, буде шукати варіанти дій, включно з застосуванням ядерної зброї. Тож Захід має змусити росію повірити, що буде не як раніше, коли гнучкі західні політики шукали для російського лідера м’який вихід із його чергової кривавої авантюри, а буде вже зовсім по-іншому, а саме, буде нищівний контрудар, після якого путін вже не підніметься, ні як лідер, ні як політик, і, скоріш за все, ні як людина.

Час компромісів щодо геополітичного ревізіонізму росії та її безкарності вже скінчився. У цьому питанні Захід нарешті демонструє справжню єдність. Саме про це було в останніх заявах президента США Байдена та представників його адміністрації, головного дипломата ЄС Борреля, генсека НАТО Столтенберга, президента Франції Макрона. Тож треба переконати путіна з його найближчим оточенням, що меседжі про жорстку безкомпромісну відповідь, у разі застосування ними ядерної зброї, правдоподібні як ніколи. Як реальністю є факт, що нікого в світі вже особливо не цікавлять байки про «збереження обличчя путіна», яке він остаточно втратив, розпочавши варварську війну з Україною.

Едуард Єфіменко

Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах