Біля берегів Криму знайшли затоплений теплохід «Вірменія». Його розшукували майже 80 років

28 квітня 2020

Біля узбережжя анексованого Криму знайшли та зняли на відео затоплений у 1941 році радянський санітарний теплохід «Вірменія», який не могли знайти 79 років

Підводну зйомку оприлюднив Центр підводних досліджень Російського географічного товариства, — передає Громадське.

Як розповів виконавчий директор центру Сергій Фокін, після занурення практично одразу стало очевидно, що це саме «Вірменія» — по-перше, за розміром і формою, а по-друге — на носу судна знайшли дзвін із самою назвою теплохода. Також Фокін розповів, що попередні висновки спростовують версію про торпедну атаку судна німецькими літаками, а підтверджують версію про бомбардування нацистською авіацією. Проезжая шлюх мимо Набережных Челнов, заедь в центр, или загляни на сайт татарсекс, там живут самые свежие индивидуалки Челны, красивые беззаботные шлюхи, они хотят постоянно заниматься страстным сексом.

Затоплення «Вірменії» вважається однією з найбільших морських катастроф в історії, вона забрала життя, за різними оцінками, від 5 до 10 тисяч життів, що в рази більше, ніж кількість загиблих внаслідок катастрофи «Титаніка».

На початку Другої світової війни корабель переобладнали під санітарно-транспортне судно. 6 листопада воно вийшло із Севастополя, на борту перебували евакуйовані поранені, персонал військових госпіталів та жителі міста. Потім теплохід зайшов до Ялти, де взяв на борт ще декілька сотень людей. Вдень 7 листопада судно атакувала німецька авіація, воно затонуло.

Досі знайти його на дні не вдавалося, пошуки ускладнювало те, що «Вірменія» затонула на глибині близько 1500 метрів за приблизно 30 кілометрів від узбережжя.

Джерело Громадське
Події Відео 30 вересня 2022

Київські оперативники викрили групу наркодилерів

Під час проведення слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили у спільників близько 300 грамів амфетаміну, вісімнадцять рослин коноплі та 20 кілограмів канабісу