Блінкен: Уряд США опрацьовує з Конгресом можливість визнання рф державою-терористом

06 грудня 2022
 Блінкен: Уряд США опрацьовує з Конгресом можливість визнання рф державою-терористом

Адміністрація США працює з американським Конгресом над альтернативною формою законопроєкту, який дозволить визнати росію державою-терористом без критичних наслідків, які можуть виникнути внаслідок запровадження офіційного статусу SST

Про це заявив у неділю держсекретар Ентоні Блінкен у інтерв’ю телеканалу CNN.

«Ми зараз працюємо з Конгресом над законодавством, яке допоможе нам подолати деякі проблеми, пов’язані з використанням статусу «держави-спонсора тероризму» (статусу SST – ред.), що мало б певні непередбачувані наслідки», - зауважив глава американської дипломатії.

Він також підкреслив, що адміністрація США не припиняє пошуку кроків і заходів, щоби посилити тиск на рф через агресію і злочини, які вона вчиняє в Україні.

«Що стосується санкцій, ми ввели безпрецедентні санкції проти рф, безпрецедентні обмеження з експортного контролю, і все це – в координації з десятками країн» - зауважив держсекретар США.

Блінкен нагадав, що недавно повернувся з міністерської зустрічі в НАТО в Бухаресті. «Солідарність між партнерами по НАТО, партнерами G7 є дуже сильною та рішучою»,- зауважив глава Держдепартаменту США.

Як повідомлялось, 23 листопада Європейський парламент визнав росію державою-спонсором тероризму. Парламенти Латвії та Естонії раніше окремо оголосили про визнання рф спонсором тероризму. Крім того, Сенат Польщі визнав терористичним режимом російську владу.

Джерело Укрінформ
Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах