Боб Арум пояснив, чому Ломаченко залишився в Україні

25 березня 2022
 Боб Арум пояснив, чому Ломаченко залишився в Україні

 

«Він сказав, що йому не має різниці, хто видав дозвіл, що він буде боротися, щоб захищати свою країну», - Арум

Голова Top Rank Боб Арум розповів, як екс-чемпіон у трьох дивізіонах Василь Ломаченко пояснив свою відмову їхати з України заради бою з абсолютним чемпіоном у легкій вазі Джорджем Камбососом.

.«Все було зроблено. Егіс Клімас, менеджер Ломаченка, зв’язався з міністром спорту України. Він отримав спеціальний дозвіл, щоб Ломаченко виїхав, попри те, що у його віці не можна виїхати і влаштував цей титульний бій в Австралії.

Але Ломаченко відмовився їхати. Він сказав, що йому не має різниці, хто видав дозвіл, що він буде боротися, щоб захищати свою країну.Він залишився в Україні, тому Камбососу довелося дивитись у бік іншого суперника. Сподіваюся, що незабаром відбудеться анонс, і Top Rank братиме участь у цьому разом із компанією Лу Ді Белли», – сказав Арум.

Нагадаємо, що на відміну від Ломаченка, Олександр Усик виїхав з України, щоб розпочати підготовку до бою з Ентоні Джошуа.

Як повідомлялось, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії продовжується вже 30-й день.

Джерело Укрінформ
Події Відео 02 грудня 2022

Катували людей та відбирали бізнес: поліцейські провели міждержавну спецоперацію для викриття організованого злочинного угруповання

Зловмисники мали корупційні зв'язки в органах влади, правоохоронних органах та кримінальних колах сусідньої країни