Британські виші запустять для українських студентів програми подвійних дипломів – Зеленська

30 червня 2022
 Британські виші запустять для українських студентів програми подвійних дипломів – Зеленська

У межах партнерства з українськими університетами у вищих навчальних закладах Великої Британії планується запуск програм подвійних дипломів та відкриття українських студій

Про це дружина Президента Олена Зеленська повідомила у Телеграмі.

"79 університетів Великої Британії долучились до програми партнерства з українськими університетами. Ініціатива стала можливою за сприяння Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту в партнерстві з об’єднанням університетів Великої Британії та Cormack Consultancy Group. Вона допоможе нашим вишам не припиняти освітній та науковий процес в умовах війни", – наголосила перша леді.

Зеленська нагадала, що Единбурзький університет вже об’єднався з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Університет Рексхема Гліндра — з Національним університетом "Чернігівська політехніка". Ліверпульський університет фінансує заміну вікон у приміщеннях Сумського державного університету після російських бомбардувань.

Перша леді підкреслила, що це лише початок. За її словами, завдяки цій ініціативі українські університети, які зазнали руйнувань, матимуть можливість і далі проводити наукові дослідження та створять краундфандингову платформу для підтримки українських науковців.

"Студенти зможуть проходити онлайн-модулі британських університетів. У перспективі планується запуск програм подвійних дипломів, спільних наукових досліджень та відкриття українських студій у британських університетах", – повідомила вона.

Як зауважила Зеленська, "важливо, що ініціативу анонсували водночас зі стартом вступної кампанії. Адже вона свідчить: українські університети ні на день не збираються зупиняти освітній процес".

Джерело Укрінформ
Події Відео 19 серпня 2022

Продали чужу квартиру за понад 6 000 000 гривень: поліція Києва викрила адвокатку та ріелторку

Слідчі провели 15 обшуків, у ході яких виявили та вилучили мобільні телефони, правоустановлюючі документи та гроші