Де на Львівщині планують побудувати вітрові електростанції

01 березня 2018
 Де на Львівщині планують побудувати вітрові електростанції

Стратегія розвитку Львівщини передбачає розвиток вітрової енергетики. До 2020 року в області може з’явитися 8 нових вітрових електростанцій. Про це повідомляє "Турка – перлина Карпат".

За даними директора департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської облдержадміністрації Михайла Мельника, вітрова енергетика є важливою для Львівщини та є пріорітетом номер один в стратегії розвитку Львівщини до 2020 року.

"Ми маємо на різних стадіях різні проекти: це 8 проектів вітрових електростанцій загальної потужності 350 МВт", – сказав він.

За його словами, вітрові електростанції планують встановити в Яворівському, Дрогобицькому, Сколівському, Старосамбірському, Турківському та Радехівському районах області. Виміряти очікувану кількість виробленої електроенергії важко, оскільки вітер не є стабільним джерелом енергії.

"Наразі ми маємо 10 вітряків на 33,5 МВт, ми в 2,5 рази збілшили потужності в 2017 році порівняно із 2016 роком, і 2018 року плануємо як мінімум подвоїти їх. Це приватні інвестиції, як правило залучення європейських фінансових інституцій: ЄБРР та інші фонди", – додав він.

Стратегия развития Львовщины предусматривает развитие ветровой энергетики. К 2020 году в области может появиться 8 новых ветровых электростанций. Об этом сообщает "Турка - жемчужина Карпат".

По данным директора департамента топливно-энергетического комплекса Львовской облгосадминистрации Михаила Мельника, ветровая энергетика является важной для Львовщины и приоритет номер один в стратегии развития Львовщины до 2020 года.

"Мы на разных стадиях различные проекты: это 8 проектов ветровых электростанций общей мощности 350 МВт", - сказал он.

По его словам, ветровые электростанции планируют установить в Яворовском, Дрогобычском, Сколевском, Старосамборском, Турковском и Радеховском районах области. Измерить ожидаемое количество произведенной электроэнергии трудно, поскольку ветер не является стабильным источником энергии.

"Сейчас мы имеем 10 ветряков на 33,5 МВт, мы в 2,5 раза увеличили мощности в 2017 году по сравнению с 2016 годом и в 2018 году планируем как минимум удвоить их. Это частные инвестиции, как правило, привлечение европейских финансовых институтов: ЕБРР и другие фонды", - добавил он.