Денис Монастирський:Важливий напрямок — робота на випередження

28 листопада 2022
 Денис Монастирський:Важливий напрямок — робота на випередження

Ворог приніс на нашу землю нечувану кількість насильства і страждань

Від лінії фронту до екранів телевізорів. На жаль, навіть наші діти також почали звикати до картини жорстокості й болю.

І з темрявою — блекаутом, поганим зв’язком — стає все тихіше голос тих, хто може піддаватися насильству. Тож ми маємо гуртуватися, щоб зупинити цю навалу. І жити, як звикли українці — у злагоді та в повазі один до одного. Це і є наш культурний код, який ми захищаємо на передовій, у своїх містах та родинах.

Для Міністерства внутрішніх справ України забезпечення фізичної та психологічної громадської безпеки — основний пріоритет діяльності. Наша мета — профілактика насильства й захист тих, хто став жертвою.

Важливий напрямок — робота на випередження, тому на відкритті освітнього марафону «16 днів проти насильства» я наголосив, що співробітники поліції навчатимуться і навчатимуть вразливі категорії щодо протидії фізичному, сексуальному, психологічному й економічному насильству.

Впевнений, разом ми подолаємо цей виклик і українське суспільство буде жити поза загроз щодо насильства над людиною.

Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах