До порту Одеси зайшли два судна під завантаження олією та кукурудзою

16 серпня 2022
 До порту Одеси зайшли два судна під завантаження олією та кукурудзою

В Одеський порт зайшли два судна під завантаження агропродукцією: танкер Elf за соняшниковою олією українського виробництва та суховантажник Sara - за кукурудзою

Про це повідомили в диспетчерській морського порту.

«Танкер Elf під прапором Вануату пришвартували біля терміналу Prista Oil. Судно має взяти на борт 7 тисяч тонн соняшникової олії», - зазначили в порту.

Услід за танкером до порту зайшов за експортною кукурудзою суховантажник Sara під прапором Палау.

Як повідомлялось, напередодні у порту «Південний» завантажили на балкер Brave Commander для відправлення в Ефіопію понад 23 тисячі тонн пшениці.

Від початку серпня гуманітарним морським коридором з українських портів вдалося вивезти близько 375 тис. тонн зернових вантажів та інших продуктів харчування.

Кораблі, які вивозять на експорт зерно з України Чорним морем, захищені спеціальною буферною зоною в 10 морських миль (близько 18,5 км).

У Стамбулі 22 липня Україна, Туреччина та генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з портів "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний".

Джерело Укрінформ
Події Відео 29 вересня 2022

Зберігали близько п’яти тонн прекурсорів для виготовлення наркотичних засобів: у Києві перед судом постане злочинна організована група

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо 12-ти членів злочинної організації, які збували наркотичні та психотропні речовини по всій Україні