Другий енергоблок Хмельницької АЕС під’єднали до енергосистеми України

28 листопада 2022
 Другий енергоблок Хмельницької АЕС під’єднали до енергосистеми України

Після масованого ракетного обстрілу держави-терориста у середу, 23 листопада, ще один енергоблок Хмельницької атомної станції підключили до енергосистеми України

Про це повідомив голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

"Блок №2 відокремленого підрозділу "Хмельницька атомна електростанція" під’єднано до Єдиної енергосистеми України", – зазначив Гамалій.

Очільник області також додав, що станом на вечір п’ятниці згідно з графіками відключено електроенергію у 793 населених пунктах області, 254 тис споживачів залишилася без електропостачання. Крім того, з технічних причин знеструмлено 84 населених пункти області, без електропостачання 9169 споживачів.

Нагадаємо:

Усі чотири діючі АЕС України знову мають доступ до національної енергосистеми після повної втрати електроенергії на початку цього тижня.

Повідомлялось, що після того, як у середу всі українські атомні електростанції вимкнулися з мережі, до кінця четверга вони знову працюватимуть в українську енергомережу, що суттєво зменшить дефіцит в ній.

У четвер - після знеструмлення внаслідок російської ракетної атаки 23 листопада - ЗАЕС отримала живлення власних потреб від енергосистеми України. На енергоблоках Рівненської, Південноукраїнської та Хмельницької АЕС проводились пускові операції.

Джерело epravda
Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах