ДСНС отримала 85 дронів для розвідки та супроводу заходів з розмінування

19 травня 2022
 ДСНС отримала 85 дронів для розвідки та супроводу заходів з розмінування

Державна служба України з надзвичайних ситуацій отримала сьогодні 85 безпілотних літальних апаратів DJI Mavic 3 Fly More Combo, призначених для проведення розвідки та супроводу заходів з розмінування

Про це ДСНС повідомляє в Телеграмі.Дрони будуть задіяні передусім для забезпечення заходів з гарантування надійної та безпечної роботи гуманітарних коридорів з метою евакуації мирного населення України з районів ведення бойових дій, здійснення розвідки пожеж в екосистемах, огляду зон надзвичайних ситуацій, а також супроводу заходів з розмінування територій і здійснення інших заходів у сфері діяльності Служби порятунку. 

ДСНС отримала 85 дронів для розвідки та супроводу заходів з розмінування

Надходження нової техніки стало можливим завдяки ініціативі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яке звернулося до донорів - міжнародних організації із закликом допомогти ДСНС отримати дрони.

 

Як повідомлялось, Київ передав рятувальникам 12 спецавтомобілів. Ідеться про пожежно-рятувальну техніку та автомобілі швидкої допомоги. Десять з них місто отримало як допомогу, два - закупило.

 

Джерело Укрінформ
Події Відео 31 березня 2023

Кіберполіція викрила злочинну групу, яка ошукала громадян ЄС на 160 мільйонів гривень

Від протиправних дій постраждали понад тисячі осіб. Шахрайську діяльність припинили в рамках міжнародної поліцейської операції