"Динамо" сенсаційно поступилося "Вересу" із великим рахунком у Львові

25 лютого 2018

25 лютого у Львові на однойменній арені в рамках 21 туру української Прем'єр-ліги рівненський "Верес" приймав київське "Динамо". Гра завершилась із рахунком 3:1 на користь господарів. Крім того, команди завершували матч у нерівних складах – загалом було три вилучення.

Розпочали гру активніше гості зі столиці, проте першими забили саме рівняни – вже на 13 хвилині відзначився Станіслав Куліш. Зауважимо, що у цьому моменті грубо помилився оборонець киян Микола Морозюк, віддавши пас назад на воротаря, але форвард "Вереса" все ж був спритнішим. На цьому неприємності для "Динамо" не завершилися, оскільки на 22 хвилині за фол останньої надії жива легенда Руслан Ротань отримав червону картку. Крім того, арбітр ще й призначив пенальті, оскільки порушення на все тому ж Куліші було карному.У підсумку удар з 11-метрової позначки реалізував Сергій Сімінін.

Наприкінці першого тайму "біло-сині" все ж зуміли відіграти 1 м'яч завдяки зусиллям Циганкова, який скористався прекрасним пасом від словенця Беньяміна Вербіча – Віктору перед пустими воротами все ж залишалося підставити ногу. Відтак, перша половина гри завершилась із мінімальної перевагою номінальних господарів – 2:1.

Друга частина протистояння видалася не менш захопливою та також багатою на події. Так, на 58 хвилині "Динамо" мало зрівнювати рахунок і могло навіть залишитися удев'ятьох. Після удару з-за меж карного м’яч у руки забрав кіпер "Вереса" Олександр Бандура, однак захисник гостей Микита бурда опісля його легенько вдарив. У підсумку між гравцями команд виникла сутичка, яка завершилася жовтими картками героям попереднього епізоду – Бандурі та Бурді. Трохи згодом, на 67 хвилині, молодий киянин все ж отримав своє та за фол в центрі поля суддя, показавши другу жовту, відправив його дивитися гру у підтрибунне приміщення. Після цього моменту Степанюк мав всі шанси ставити фінальну крапку, але після його удару м’яч полетів у штангу.

А далі, на 72 хвилині, була ще одна червона, проте вже в пасиві "Вереса" – Сімінін зірвав атаку "Динамо" в центрі поля, за що отримав другу жовту та передчасно пішов відпочивати. Перший "гірчичник" йому показав суддя за фол на Буяльському на 64-й.

Наприкінці зустрічі "Верес" все ж вимучити 3 гол, але зробив це вельми вишукано – Кожанов прострілив з правого флангу, а Степанюк в дотик пробив по воротах.

Додамо, що у вересні 2017 року гра між "Динамо" та "Вересом" на НСК "Олімпійський" у Києві завершилась сухою нічиєю – 0:0. Також ця перемога над киянами є для рівнян першою в історії.

Українська Прем'єр-ліга. 21 тур. "Арена-Львів"

"Верес" (Рівне) – "Динамо" (Київ) – 3:1 (2:1)

Голи: Куліш, 13, Сімінін, 22 (пен), Степанюк, 82 – Циганков, 42

Попередження: Бандура, 58, Сімінін, 65, Степанюк, 82 – Кадар, 48, Морозюк, 55, Бурда, 58

Вилучення: Сімінін, 72 – Ротань, 21, Бурда, 67

Склади команд:

"Верес": Бандура, Адамюк, Борзенко (K), Сімінін, Каменюка, Каленчук, Карасюк, Кожанов, Пепі (Мягков, 57), Куліш (Морозенко, 71), Степанюк (Жуліо Сезар, 90). Головний тренер – Юрій Свірков.

"Динамо": Рудько, Вербич, Морозюк (K), Мораєс (Гармаш, 46), Циганков (Дерліс, 74), Ротань, Піваріч, Бурда, Буяльський, Бєсєдін, Кадар. Головний тренер – Олександр Хацкевич.