Ердоган закликав Путіна припинити війну в Україні

28 березня 2023
 Ердоган закликав Путіна припинити війну в Україні

Ердоган закликав Путіна до "негайного припинення" війни

Турецький лідер заявив, що Анкара виступає за "припинення російсько-українських конфліктів шляхом переговорів".

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час розмови з російським президентом Володимиром Путіним закликав останнього негайно припинити війну в Україні. Про це заявило Управління комунікацій Туреччини.

У повідомленні зазначається, що турецький лідер "наголосив на важливості, яку Туреччина надає негайному припиненню російсько-українських конфліктів шляхом переговорів". Він також закликав главу Кремля до "негайного припинення" війни.

Разом з ним, Ердоган подякував президенту Путіну "за його позитивну позицію щодо продовження Чорноморської зернової ініціативи".

Нагадаємо, Путін раніше пригрозив припинити дію зернового коридору, якщо "не буде дотримано ключових вимог Москви". Глава Кремля стверджував, що більшість зерна коридором Чорним морем йде в "ситі країни Європи", а не в Африку.

Однак цей фейк Путіна раніше викрили у МЗС України.

Події Відео 29 травня 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський