Естонія встановила огорожу на кордоні з Росією

25 листопада 2021
 Естонія встановила огорожу на кордоні з Росією

Військовослужбовці Сил оборони і співробітники Департаменту поліції та прикордонної охорони Естонії завершили роботи зі встановлення дротяних загороджень на східному кордоні країни,повідомляє ERR

Протягом трьох днів було встановлено додаткові загородження на рекомендованих департаментом ділянках можливого нелегального перетину кордону. Для загороджень було використано 4 км ріжучого дроту. Загалом у рамках навчань "Шип-2021" (Okas 2021) потрійні бар'єри будуть встановлені вздовж 40 км східного кордону.

"Ці навчання були для нас хорошим досвідом, і всі зазначені департаментом ділянки були захищені ріжучим дротом. Можна сказати, що ці місця тепер краще захищені", – зазначив керівник прикордонного пункту "Нарва-1" Марек Лійва.
 
Що передувало: 20 листопада військові та прикордонники Естонії розпочали будівництво тимчасових прикордонних загороджень на східному кордоні країни.

 

 

Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»