Фіксація злочинів росіян: у Польщі пройшли навчання понад 120 українських слідчих

30 березня 2023
 Фіксація злочинів росіян: у Польщі пройшли навчання понад 120 українських слідчих

У Польщі на базах академії поліції пройшли навчання понад українських 120 слідчих, які документують та розслідують воєнні злочини російських військовослужбовців

Про це заявив тимчасовий виконувач обов’язків голови Національної поліції України Іван Вигівський.

керівники поліції україни та республіки польща обговорили напрямки співпраці

“Керівники поліції України та Республіки Польща обговорили напрямки співпраці. Протидія злочинності, лікування та реабілітація поранених поліцейських, оздоровлення дітей загиблих правоохоронців, матеріально-технічна допомога і навчання українських поліцейських – про це йшлося під час зустрічі представників поліцейських відомств двох держав, яка відбулася в режимі відеоконференції”, - ідеться в повідомленні.

Насамперед Вигівський подякував польським колегам за системну підтримку українських поліцейських.

“Допомога, яку ви нам надаєте, дуже важлива і ми її надзвичайно цінуємо. При цьому я зараз говорю не лише про боротьбу зі злочинністю, а й навчання на базах академії поліції понад 120 слідчих, які безпосередньо документують та розслідують воєнні злочини російських військовослужбовців”, - зауважив Вигівський.

Головний комендант Національної поліції Республіки Польща Ярослав Шимчик наголосив, що польська поліція і надалі готова всіляко сприяти українським колегам у протидії транснаціональній злочинності, зокрема щодо торгівлі людьми, незаконного обігу зброї та наркотиків.

Як повідомлялось, станом на кінець березня працівники поліції з початку повномасштабної війни з росією відкрили 68 781 кримінальне провадження щодо злочинів росіян і їхніх пособників в Україні.

 

 

Події Відео 29 травня 2023

Іван Вигівський перевірив бойове злагодження штурмової бригади «Лють» на Одещині

Бойове злагодження підрозділу – підготовка особового складу до спільних дій, використання групової зброї в різних видах бою для подальшої участі у відсічі збройної агресії проти України об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють» на Одещині перевірив т.в.о. Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський