Франція планує заповнити свої сховища газу на 100% до 1 листопада

04 серпня 2022
 Франція планує заповнити свої сховища газу на 100% до 1 листопада

Міністр з питань енергетичних трансформацій Франції Аньєс Паньє-Рунашер заявляє, що газові сховища будуть заповнені на 100% до 1 листопада

Про це вона сказала в ефірі CNEWS.

“Зараз ми на рівні 80% заповненості нашими стратегічними запасами газу <…> Ми випереджаємо нашу ціль, а це означає, що ми заповнимо наші сховища на 100% до 1 листопада, що і було нашою метою”, - зазначила міністр.

За її словами, план енергозбереження, на якому наголошує президент Франції Еммануель Макрон, також є частиною заходів, вжитих урядом для подолання енергетичної кризи.

Паньє-Рунашер підкреслила, що сьогодні дуже важливо, як колективно, так і окремо, щоб основні суб’єкти, зокрема, компанії, адміністрації або ті, хто має можливість швидко обмежити споживання енергії, скоротили це споживання.

“Не забуваймо, що частина газу використовується для виробництва електроенергії. Електрика, яку ми імпортуємо, дуже часто виробляється на основі природного газу. У цих умовах ми повинні економити і газ, і електроенергію”, - додала вона.

За словами міністра, обмеження споживання енергії також дає змогу боротися з глобальним потеплінням.

“Це йде в напрямку боротьби з глобальним потеплінням. Позбавлення від викидів парникових газів означає максимальне скорочення нашого споживання викопного палива, а отже, скорочення використання газу в наступні роки”, - зазначила вона.

Як повідомлялось, основні спеціалізовані дистриб’ютерські бренди Франції вже приєдналися до протоколу економії електроенергії.

Джерело Укрінформ
Події Відео 19 серпня 2022

Продали чужу квартиру за понад 6 000 000 гривень: поліція Києва викрила адвокатку та ріелторку

Слідчі провели 15 обшуків, у ході яких виявили та вилучили мобільні телефони, правоустановлюючі документи та гроші