Герої МВС:Поліцейська подолала шлях до рідного селища аби допомогти постраждалим внаслідок дій російських загарбників

23 листопада 2022
Поліцейська подолала шлях до рідного селища аби допомогти постраждалим внаслідок дій російських загарбників

«Я розуміла, що людям необхідна моя допомога, тож не вагаючись вирушила на звільнені території», - старша оперуповноважена Солом’янського управління поліції Анжела Мілевська

Зібравши гуманітарну допомогу, поліцейська подолала шлях до рідного селища Куп’янська-Вузлового та звільненого Куп’янська, аби допомогти постраждалим внаслідок дій російських загарбників.

Капітан поліції Анжела Мілевська вже п’ять років несе службу у відділі кримінальної поліції Солом’янського управління поліції у столиці. Дівчина з дитинства мріяла стати правозахисницею, захищати спокій українців та віддано служити на благо держави.

Бойові дії в Україні змусили переживати поліцейську не лише за своїх рідних та колег, а й за рідний для неї Куп’янськ-Вузловий, який російська армія окупувала в перші години повномасштабного вторгнення. Загарбники використовували селище як одну з найбільших залізничних логістичних розв’язок для перекидання військової техніки на територію Донецької та Луганської областей.

«Ще з дитинства я пам’ятала свій рідний край як місце наповнене життям. З кожної вулиці було чутно сміх, а жителі селища випромінювали радість та щастя. Зараз через дії країни-агресора там присутня лише розруха, біль й горе людей та люта ненависть до російських окупантів», - розповідає поліцейська.

У вересні цього року військові Збройних сил України звільнили окуповані території міста Куп’янськ, а через декілька днів й селище Куп’янськ-Вузловий. Тож днями капітан поліції разом із колегами зібрала продукти харчування, воду та речі першої необхідності й вирушила на звільнені території:

«Їхати було страшно, але я розуміла, що необхідно допомогти тим, хто цього потребує. Території й досі перебувають під постійними ракетними обстрілами з боку російських військ, а місцеві мешканці залишаються без води, світла, тепла та продуктів. Якщо випаде така можливість, я не вагаючись поїду туди знову», - каже наша колега.

Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України