Група перемовників ЄС вирушила до Мінська для обговорення репатріації нелегалів, - Боррель

25 листопада 2021
 Група перемовників ЄС вирушила до Мінська для обговорення репатріації нелегалів, - Боррель

Група експертів з ЄС вирушила до Білорусі, щоб обговорити технічні питання, пов'язані з поверненням на батьківщину нелегалів, які скупчилися на білорусько-польському кордоні, заявив у вівторок голова європейської дипломатії Жозеп Боррель

"Зараз невелика група, яка представляє Єврокомісію та Європейську зовнішньополітичну службу, прямує до Мінська. Йтиметься про технічні контакти, мета яких - визначити, що потрібно для спрощення репатріації людей", - сказав він під час відеоконференції з Душанбе.

Боррель пояснив, що йдеться виключно про вирішення технічних питань, а не про повномасштабні переговори з Мінськом, від яких Брюссель відмовляється.

Раніше у вівторок заступник голови Єврокомісії Маргарітіс Схінас заявив, що європейська сторона має намір домогтися прискорення процесу повернення на батьківщину нелегальних мігрантів, які намагаються потрапити до ЄС через територію Білорусі.

"Ми маємо ідею. Вона передбачає прискорення процесу повернення мігрантів додому", - сказав він на брифінгу в Брюсселі.

За його словами, "багато нових літаків вилетять із Білорусі (щоб повернути мігрантів на батьківщину - ред.)".

 

 

Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»