Ігор Клименко провів зустріч із Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен

01 лютого 2023
 Ігор Клименко провів зустріч із Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен

30 січня, виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України Ігор Клименко зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен

Сторони обговорили подальший розвиток українсько-німецького співробітництва в сферах діяльності Міністерства внутрішніх справ в умовах війни.

«Ми вдячні, що Федеративна Республіка Німеччина продовжує допомагати органам системи МВС, завдяки якій ми працюємо, щоб кожний громадянин нашої держави відчував безпеку та вірив у нашу перемогу», - Ігор Клименко.

Окремо йшлося про гуманітарне розмінування значних площ української території, забруднених вибухонебезпечними предметами. А також про посилення допомоги у цьому напрямку, оскільки третина країни ще залишається замінованою.

Своєю чергою Ігор Клименко зазначив, що наразі піротехнічні підрозділи Національної поліції та ДСНС працюють над розмінуванням Херсонської області - найбільш замінованого наразі регіону країни.

Водночас Анка Фельдгузен зазначила, що Федеративна Республіка Німеччини й надалі підтримуватиме органи системи МВС разом з міжнародною спільнотою.

Джерело МВС України
Події Відео 31 березня 2023

Кіберполіція викрила злочинну групу, яка ошукала громадян ЄС на 160 мільйонів гривень

Від протиправних дій постраждали понад тисячі осіб. Шахрайську діяльність припинили в рамках міжнародної поліцейської операції