Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

02 лютого 2023

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах

«Сьогодні тут присутні чотири хлопці з міста Бровари. Коли, два тижні тому, гелікоптер впав на дитячий садок, вони були поруч і першими почали виводити дітей і вихователів із будівлі. Цим хлопцям по 17 — 18 років, але вони вже справжні захисники майбутнього нашої держави», — зазначив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Для хлопців це мав бути звичайний ранок. Але, почувши вибух та побачивши пожежу, юні рятівники одразу кинулися на допомогу. Вони шукали постраждалих, виводили дітей і надавали їм першу допомогу, розносили воду та антисептики, допомагали медсестрам. Їх допомога була надважливою, адже саме вони одними з перших прибули на місце й допомагали дітям пережити цю жахливу подію.

За особисту мужність і відвагу виявлені під час збереження життя і здоров’я дітей унаслідок авіакатастрофи в місті Бровари Віктора Комісарова, Антона Прищепу, Андрія Доценка та Гліба Касьяна нагороджено цінним подарунком — наручним годинником.

 

Події Відео 31 березня 2023

Кіберполіція викрила злочинну групу, яка ошукала громадян ЄС на 160 мільйонів гривень

Від протиправних дій постраждали понад тисячі осіб. Шахрайську діяльність припинили в рамках міжнародної поліцейської операції