Юрій Дмитрунь -  справедливий «рейнджер»

09 грудня 2020
 Юрій Дмитрунь -  справедливий «рейнджер»

Тіньовий ринок в на паливному ринку України доходить до 50% в залежності від регіону і виду паливних матеріалів. Оцінюючи втрати в бюджет держави за рік, фахівці називають суму - до 10 млрд. грн., а оцінки тіньового сукупного доходу від нелегальних заправок зводяться до вагомої цифри 100 млн. дол

Заходи ДФС з протидії нелегальному ринку палива проводилися, як в плановому, так і позаплановому порядку, однак, об'єктивно, загальна картина на ринку торгівлі паливом до 2020-го так і не нормалізувалася, а недоотримання в бюджет в цій сфері продовжують залишатися жахливими.

Не випадково буквально з перших днів нового 2020 року за вказівкою президента і уряду правоохоронці активно включилися в роботу по детінізації АЗС і АГЗП, що працюють поза законом. З початку року працівники Києво-Святошинської місцевої прокуратури спільно з іншими правоохоронцями та контролюючими органами вже припинили діяльність більш як 35 автозаправних та автогазозаправних станцій. В рамках кримінального провадження прокурори вручили підозру керівникам тіньових АЗС. У Києво-Святошинській прокуратурі вважають, що доведеться відповісти всім, до кого б не привела ниточка в розслідуванні, і не тільки за порушення правил безпеки, а й за нанесення збитків держбюджету, за несплату ПДВ, податків на землю, зарплату.

Крім того, керівник Києво-Святошинської прокуратури Юрій Дмитрунь провів міжвідомчу нараду правоохоронців та контролюючих служб для координації роботи щодо ефективного протистояння тенденції зростання чисельності нелегальних пунктів продажу паливних матеріалів. «Пора припинити нелегальним гравцям знущатися над споживачами, базуватися в невстановлених місцях в безпосередній близькості від житлових і громадських будівель. Пора змусити їх жорстко виконувати закон, щоб було розуміння - покарання буде невідворотно, якщо обходити законодавство, що регулює землекористування; якщо буде зафіксована робота без реєстраторів розрахункових операцій, без оформлення трудових відносин, якщо АЗС / АГЗП не проходять обов'язкові контрольні процедури для об'єктів підвищеної безпеки », - таке завдання поставив Дмитрунь на координаційній нараді.

У громадських колах реноме прокурора Дмитруня досить переконливо - «справедливий рейнджер», якщо він взяв слід, то керований ним підрозділ Києво-Святошинської прокуратури зробить все можливе, щоб в своїй компетенції сприяти наведенню порядку з нелегальними продавцями палива. По всьому видно, або подібним ділкам доведеться згортати свій сірий бізнес, або виводити з тіні, тому що інакше за ними прийде «справедливий рейнджер» і закличе до відповіді. Таких «рейнджерів» як Дмитрунь, в правоохоронних органах ще не критична більшість, але вони є, і якщо на будь-якому рівні нахабно і цинічно зневажають закон, «рейнджерів» не зупиняють ні підгодовані дахи, ні проплачені інформаційні атаки, ні замовний брудний шантаж. Все лушпиння з часом відпадає, а «рейнджери» йдуть далі, продовжуючи служити людям і своїй країні.

Відео 22 лютого 2021

Don Eduardo Asado

Don Eduardo Asado

18 липня 2020

Don Eduardo Asado

18 липня 2020

Don Eduardo Asado

18 липня 2020

Don Eduardo Asado

18 липня 2020

Don Eduardo Asado

18 липня 2020

Don Eduardo Asado

18 липня 2020

Don Eduardo Asado

18 липня 2020

Don Eduardo Asado

18 липня 2020

Don Eduardo Asado

18 липня 2020