Канада підтвердить підтримку України під час саміту лідерів країн-членів НАТО

26 червня 2018
 Канада підтвердить підтримку України під час саміту лідерів країн-членів НАТО

Прем'єр-міністр Джастін Трюдо підтвердить підтримку Канадою України під час саміту лідерів країн-членів НАТО, який відбудеться в Брюсселі 11-12 липня, заявили в офісі прем'єр-міністра Канади.

"Разом лідери країн НАТО розглянуть кращі шляхи підвищення колективної безпеки, зокрема, реагуючи на нові загрози і розвиваючи можливості у співпраці з державами-партнерами та організаціями. Глави також будуть реагувати на агресивні та незаконні дії Росії, а прем'єр-міністр Трюдо підтвердить підтримку Канадою України", - розповіли в офісі прем'єр-міністра.

У відомстві додали, що під час саміту Трюдо також "обговорить з іншими лідерами країн НАТО трансатлантичні безпекові питання, серед яких способи співпраці заради зміцнення заснованого на правилах порядку у світі і захисту цивільних". "Під час усіх дискусій і робочих сесій прем'єр-міністр Трюдо буде підтверджувати рішучу налаштованість Канади відігравати активну роль в НАТО, а також сильну і конструктивну - у світі", - підсумували в офісі Трюдо.

Нагадаємо, саміт НАТО відбудеться в Брюсселі 11-12 липня. Зараз обговорюється формат участі в ньому Президента України Петра Порошенка.

Джерело https://ua.censor.net.ua
Відео 05 грудня 2021

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола: про розстріляне відродження, Чорнобиль, Гайдамаки

У програмі «З Осуховським по-чесному» Олександр Ярмола - український музикант, вокаліст, автор текстів, засновник та лідер козак-рок гурту «Гайдамаки»