Катували та відбирали бізнес: поліцейські провели другий етап міждержавної спецоперації з нейтралізації діяльності організованого злочинного угруповання

23 грудня 2022

Відносно двох учасників злочинного угруповання суд вже обрав безальтернативний запобіжний захід – тримання під вартою

Працівники Департаменту захисту інтересів суспільства і держави спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України здійснюють документування протиправної діяльності на території Одеської області та півдня України злочинної організації з транснаціональними зв’язками.

Її учасники «спеціалізуються» на скоєнні розбійних нападів, вимагань, примушуванні до скоєння цивільно-правових відносин, викраденні людей, рейдерських захопленнях об’єктів приватної власності. Також на рахунку угруповання – шахрайські заволодіння земельними ділянками.

Нагадаємо:зловмисники мали корупційні зв'язки в органах влади, правоохоронних органах та кримінальних колах сусідньої країни. Потерпілі від їхньої злочинної діяльності були настільки налякані, що не зверталися до правоохоронних органів. Спецоперація з викриття угруповання проводилася за сприяння Європолу та колег з Республіки Молдова. Лідеру, співорганізатору та двом активним учасникам було повідомлено про підозру за вимагання, викрадення людей та підробку документів.

Відтак днями на території Одеської області було проведено другий етап спеціальної поліцейської операції для нейтралізації кримінальної активності учасників організованого злочинного угруповання.

До проведення спецоперації були залучені поліцейські Департаменту захисту інтересів суспільства і держави, Головного слідчого управління Національної поліції України, бійці полку поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області, співробітники Бюро економічної безпеки.

Події Відео 02 лютого 2023

Ігор Клименко: Ці хлопці – справжні захисники майбутнього нашої держави

На цьому виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України наголосив сьогодні, 1 лютого, під час урочистого нагородження 100 найкращих працівників системи МВС та юних рятівників, які першими прийшли на допомогу постраждалим внаслідок авіакатастрофи у Броварах