Харківський бронетанковий провів модернізацію командирського Т-64БВК

02 грудня 2021

Українське підприємство «Харківський бронетанковий завод» вперше провело глибоку модернізацію командирського танка Т-64БВК

Про це повідомляється з посиланням на ДК «Укроборонпром».

Заявлено, що оновлена броньована техніка успішно пройшла типові випробування. 

Фахівці державного підприємства, яке входить до складу ДК «Укроборонпром», встановили на машині сучасні прилади спостереження.

Зокрема було встановлено телевізійну систему спостереження за навколишнім простором задньої півсфери, новітню апаратуру супутникової навігації та командирську башту з кулеметом НСВТ калібру 12,7 мм. 

Також були замінені й прилади освітлення, радіостанція, апаратура внутрішнього зв’язку та комутації, передні викидні щитки тощо.

Оновлений танк отримав додатковий фільтр грубого очищення паливної системи котла-підігрівача, ще одну камеру спостереження для командира з дальністю виявлення до 2000 м, посилений захист кулемета НСВТ і паливних баків, дзеркала заднього виду, передні гумометалеві екрани та низку інших вдосконалень. 

Водночас схожі роботи працівники заводу проводять з партією танків Т-64БВ.

«Наше головне завдання – забезпечувати українських армійців надійною та оновленою бойовою технікою, яка відповідає умовам ведення сучасного бою, – зазначає директор підприємства Герман Сметанін.

Український модернізований командирський танк Т-64БВК. Листопад 2021. Фото: ДК «Укроборонпром»

Модернізація командирського танка є надвідповідальною, оскільки необхідно не лише значно поліпшити наявні характеристики, а й створити всі належні умови для ефективного керування підрозділом за будь-яких погодних умов та у будь-який час доби.

«Колектив заводу успішно виконав це завдання. Це має особливе значення в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України», – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, у травні 2021 року ДП «Харківський бронетанковий завод» відвантажило ЗС України бойові машини, які пройшли капітальний ремонт з елементами глибокої модернізації.

Джерело Мілітарний
Події Відео 24 грудня 2021

В Киеве задержали мошенников, "работавших" на свиданиях

Во время встречи девушка заказывала якобы дорогие алкогольные напитки и еду на вынос. Им выдавали заказ в пакете-муляже